LG Bakım ve Onarım Servisi

Lg yetkili bakım servisi cihazlarınızı kullandığınız süre boyunca belli aralıklarla mutlaka alınması gereken bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde cihazlarınızda oluşabilecek arızaları önceden tespit ederek önlemini almış ve olası kazalar yaşamamış olursunuz.

Daha sağlıklı, uzun ömürlü cihazlara sahip olursunuz ve ekonomik kayıplar yaşamazsınız. Profesyonel Lg bakım servisi elemanlarımız ürünlerinizin her bir parçasını çok iyi tanır ve aldıkları eğitimle her türlü arızayı girerek, sizlere kalıcı ve sorunsuz çözümler sunarlar.
Lg yetkili bakım servisleri araçları full donanımlıdır. En son teknolojiye sahip ekipmanlar, yedek parça ve aksesuarlar mevcuttur. Bakım sırasında ihtiyaç duyulduğu takdirde orijinal yedek parça ve aksesuarlarımızdan yararlanabilirsiniz. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz garanti kapsamındadır. Evde yapmış olduğunuz temizlikler, Lg bakım servisleri elemanlarına yaptırılan bakım işlemleri ile eş değer tutulmamalıdır.
İhtiyaç duyabileceğiniz tüm bakım-onarım hizmetlerinde teknik ekibimize güvenebilirsiniz. Eğitimli kadromuz titiz ve özenli çalışma prensibiyle eşyalarınıza ilk gün ki performansını geri kazandırıyor. Yüksek verim almanızı ve güvenle kullanmanızı sağlamak için elinden gelenin fazlasını yapmaya gayret gösteriyor